Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ağustos 2018 Ceza Listesi  (Okunma Sayısı 143 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Fatih Ünsal
Aslan Yürekli
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 05 Ağustos 2018, 09:53:51 »

Üye Adı | Polat Sökmen
Ceza Süresi | 90 gün

Okan sen beni ne kadar tanıyorsunuz sizin gibi Kişiler diyorsun. HADDİNİ BİL.

Galatasaray gs1905 den beri ben bu forumdayım arasıra yazarım. Barış bu forumu açtığında ilk üyelerden biriydim. Ama bunlar önemli değil.   

Senin vereceğin ceza umrumda olmaz hatta haberim olmaz. En fazla fare dağa küser dağın haberi olmaz.

Bizim milletin bir hastalığı vardır kraldan çok kralcıdırlar.  Bi bitmediniz canına  yandığım. 

Elinden geleni ardına koyma.  

Bir Batakhane müptezelii ile muhatap olarak ben hata yapmışım.

   Yazılan Mesajlarda Forumdaki diğer katılımcılara, forum görevlilerine ve site yöneticilerine hakaret veya tehtid etmek, alaycı ifadeler kullanmak, küfür içerikli mesajlar yazmak eylemin şiddetine göre 15 günden az olmamak kaydıyla süresize kadar cezalandırılır. Söz konusu eylem tekrar edilirse süresiz uzaklaştırma cezası verilecektir.

   Forum içerisinde tartışma çıkartmak, çıkan bir tartışmaya müdahil olmak.
-   Tartışmayı başlatan üye ilk defasında 1 hafta, tekrarında 15 gün, 2. tekrarında 30 gün, 3 ve üzeri tekrarlarda ise süresiz olarak forumdan uzaklaştırılır
-   Tartışmaya katılan üye-üyeler ilk defasında 3 gün, tekrarında 1 hafta, 2. tekrarında 15 gün, 3 ve üzeri tekrarlarda ise süresiz olarak forumdan uzaklaştırılır.

Galatasaray halkındır, lisenin değil.
Fatih Ünsal
Aslan Yürekli
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 28 Ağustos 2018, 10:44:48 »

Üye Adı | Murat Önür
Ceza Süresi | Süresiz

Şu foruma yazmadığım halde ismimi nasıl ağzına alırsın. Ne gol atmışız be bir türlü içeriden çıkmıyor. Karaktersizlik başka bişey değil... Zorla yazdırıyonuz adama... Pirim veriirseniz bu tip zırtapozlara burada yazacak adam bulamazsınız bir süre sonra... Terbiyesiz herif... BU Terim fanboyları yüzünden yazmak irrite ediyor artık. Dün gece bir karar aldım hiçbir Galatasaray forumuda yazmayacağım artık... Bir diğer forumda tehdit edildim alenen, burada uzun bir süredir yazmadığım halde ismimi ağzına alma cüreti gösteren gerzekler var. Kalın selametle...

Yazılan Mesajlarda Forumdaki diğer katılımcılara, forum görevlilerine ve site yöneticilerine hakaret veya tehtid etmek, alaycı ifadeler kullanmak, küfür içerikli mesajlar yazmak eylemin şiddetine göre 15 günden az olmamak kaydıyla süresize kadar cezalandırılır. Söz konusu eylem tekrar edilirse süresiz uzaklaştırma cezası verilecektir.

Fatih Ünsal
Aslan Yürekli
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 31 Ağustos 2018, 21:22:56 »

Üye Adı | Berkay Saraçoğlu
Ceza Süresi | Süresiz

Analarınızın suçu yok sizin şerefinizi sikim yönetim gibi

   Yazılan mesajlarda Galatasaray’ın herhangi bir merciine, makamına, en alt kademeden en üst makamdaki mensubuna hakaret etmek, alaycı ifadeler kullanmak eylemin şiddetine göre 15 günden az olmamak kaydıyla cezalandırılır. Söz konusu eylem tekrar edilirse süresiz uzaklaştırma cezası verilecektir.

Reklam

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: