Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Kayıt - Gerekli Bilgiler
Ad Soyad:
Ad Soyad girmeniz zorunludur.
Kullanıcı adı seçin:
Sadece foruma giriş yapmak için kullanılacaktır. Forumda Ad Soyad şeklinde tanınacaksınız.
E-Posta:
Buraya kullandığınız geçerli e-posta adresi girin
TC Kimlik No:
Kimlik numaraları üyeliğinizin onaylanması sırasında değerlendirilip silinmektedir.
Doğum Tarihinizi Girin:
Kayıtta doğrulamak için gereklidir. Bilgilerinizde yanlışlık olduğunu saptarsak üyeliğiniz kabul edilmeyecektir.
Şifrenizi seçin:
Şifreyi tekrarlayın:
Resim doğrulaması:
Resimde gösterilen harfleri giriniz
Resimde gösterilen harfleri giriniz
   Forumumuzda Atatürk’e ve devrimlerine karşıt her türlü mesaj yasaktır, bu türden düşüncede olanlar forumumuzdan süresiz olarak uzaklaştırılırlar.

   Forumumuzda her türlü ırkçılık yasaktır, herhangi bir sebeple ırkçı ve ayrılıkçı mesajlar yazanlar forumumuzdan süresiz olarak uzaklaştırılırlar.

   Forumumuzda her türlü inanca karşıt mesajlar yazmak yasaktır, bu türden mesajlar yazanlar forumumuzdan süresiz olarak uzaklaştırılırlar.

   Forumumuzda Türkiye Cumhuriyeti’nin üniter yapısına karşıt her türlü mesaj yasaktır, bu türden mesajlar yazanlar süresiz olarak uzaklaştırılırlar.

   Forum İçerisinde Sürekli olarak gereksiz başlıklar açmak:
-   İlk defasında 3 Gün
-   Tekrarında 7 Gün
-   2. tekrarında 15 Gün
-   3 ve üzeri tekrarlarda süresiz.

   Mevcut Başlıklara Konu İle İlgisi Olmayan Mesajlar Yazmak
-   İlk defasında 3 gün
-   Tekrarında 7 Gün
-   2. Tekrarda 15 Gün
-   3 ve üzeri tekrarlarda süresiz

   Tamamı Büyük Harflerden Oluşan Mesajlar Yazmak
-   İlk defasında 3 gün
-   Tekrarında 7 Gün
-   2. tekrarında 15 gün
-   3 ve üzeri tekrarlarda süresiz


   Forumda Kaynak Belirtmeksizin Haber Paylaşmak.
-   İlk defasında 7 Gün
-   Tekrarında 15 Gün
-   2. tekrarda 30 Gün
-   3 ve üzeri tekrarlarda ise süresiz olarak forumdan uzaklaştırılır

   Yazılan mesajlarda Galatasaray’ın herhangi bir merciine, makamına, en alt kademeden en üst makamdaki mensubuna hakaret etmek, alaycı ifadeler kullanmak eylemin şiddetine göre 15 günden az olmamak kaydıyla cezalandırılır. Söz konusu eylem tekrar edilirse süresiz uzaklaştırma cezası verilecektir.

   Yazılan mesajlarda Galatasaray’ın herhangi bir merciine, makamına, en alt kademeden en üst makamdaki mensubuna küfür etmek süresiz uzaklaştırma cezasıyla cezalandırılır.

   Yazılan mesajlarda bir başkasına, makamına, başka bir kuruma hakaret etmek, alaycı ifadeler kullanmak küfür içerikli mesajlar yazmak eylemin şiddetine göre 15 günden az olmamak kaydıyla süresize kadar cezalandırılır. Söz konusu eylem tekrar edilirse süresiz uzaklaştırma cezası verilecektir.

   Yazılan Mesajlarda Forumdaki diğer katılımcılara, forum görevlilerine ve site yöneticilerine hakaret veya tehtid etmek, alaycı ifadeler kullanmak, küfür içerikli mesajlar yazmak eylemin şiddetine göre 15 günden az olmamak kaydıyla süresize kadar cezalandırılır. Söz konusu eylem tekrar edilirse süresiz uzaklaştırma cezası verilecektir.

   Forum içerisinde tartışma çıkartmak, çıkan bir tartışmaya müdahil olmak.
-   Tartışmayı başlatan üye ilk defasında 1 hafta, tekrarında 15 gün, 2. tekrarında 30 gün, 3 ve üzeri tekrarlarda ise süresiz olarak forumdan uzaklaştırılır
-   Tartışmaya katılan üye-üyeler ilk defasında 3 gün, tekrarında 1 hafta, 2. tekrarında 15 gün, 3 ve üzeri tekrarlarda ise süresiz olarak forumdan uzaklaştırılır.

   Foruma ceza aldığı halde ceza süresinin dolmasını beklemeden farklı bir kullanıcı ile tekrar kaydolan kullanıcı forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.

   Foruma birden fazla rumuz ile üye olan kullanıcının kendi tercih edeceği rumuz dışındaki rumuzlar silindikten sonra kullanıcı forumdan 30 gün süreyle uzaklaştırılır.

   Forumda aynı rumuzu birden fazla kullanıcının kullanması yasaktır, her katılımcı ayrı ayrı rumuzlarla üye olmak zorundadır. Aynı rumuzu birden fazla kullanıcı kullanırsa rumuz ilk defasında 15 gün, tekrarında süresiz olarak forumdan uzaklaştırılır.

   Forum içerisinde yasal olmayan, genel ahlak kurallarına uygun olmayan, içeriğinde bir kurumun propagandası bulunan, özel veya tüzel kişilikleri aşağılayıcı dosya, video, bilgi, haber vs paylaşan kullanıcı ve bu paylaşımdan istifade eden kullanıcılar.

-   Paylaşan kullanıcı ilk defasında 30 gün, tekrarında süresiz olarak forumdan uzaklaştırılır.
-   Bu paylaşımları kendi bilgisayarına indiren kullanıcılar ilk defasında 15 gün, tekrarında 30 gün, 2 ve daha üzeri tekrarlarda süresiz olarak forumdan uzaklaştırılır.

   Forum içerisinde Galatasaray Lisanslı ürünleri haricinde her türlü ürünün reklamı, lisanslı lisansız her türlü ürünün satışı yasaktır. Reklamını yapanlar yada satmaya çalışanlar ilk defasında 30 gün, tekrarında ise süresiz olarak forumdan uzaklaştırılırlar.

  Forum içerisinde illegal maç yayını linkleri paylaşmak yasaktır. İhlali halinde kullanıcı ilk seferinde 15 gün, tekrarında süresiz olarak uzaklaştırma cezası alacaktır.

  Forum kullanıcılarının ceza alması durumunda, söz konusu cezalarla ilgili yorum yapmak yasaktır. Verilen cezalarla ilgili yorum yapan üyelere ilk seferinde 15 gün, tekrarında ise süresiz uzaklaştırma cezası verilecektir.

  Forum kullanıcılarına, transfer döneminde veya transfer başlığında provakatif ifadeler ile kullanıcıları tahrik ederse, ilk defasında transfer dönemi boyunca, tekrarında ise süresiz olarak uzaklaştırma cezası verilecektir.